Saç Ekimi Neden Yapılır I Saç Ektiren Ünlüler

Saç Ekimi Neden Yapılır I Saç Ektiren Ünlüler

Saç Ektiren Ünlüler

Saç ekimi birçok insanın bakımlı ve daha güzel görünmesi için başvurduğu bir tedavi şeklidir. Birçok yöntemle gerçekleştirilen saç ekimi işlemi; lokal anestezi ile uzmanlar tarafından steril ve hijyenik ortamlarda gerçekleştirilmelidir. Kadınlar kadar erkekler de bakımlı olmaya ve hoş görünmeye önem vermektedir. Saç ekimini günümüzde yaptırmış olan ve yaptırmaya da devam eden birçok insan bulunuyor. Üstelik bunların arasında çok ünlü isimler de yer alıyor…

Magazin gündemini içerisinde sık sık yer alan ünlü isimlerden birçoğu, kelleşme sorunu ile karşı karşıya kaldığından saç ekim tedavisine başvuruyor. Böylece popülerlikten ve medyadaki hoş görüntüsünden de uzaklamamış oluyor. İşte saç ektiren o ünlü isimler:

·         Saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kalan ve bu yüzden fotoğraflarda kötü çıktığını düşünen Yalın saç ekimi yaptıran ünlüler arasında yer alıyor.

·         Daha önce cildini zımparalatarak bakım yaptırmış olan ünlü şarkıcı Mustafa Sandal da, alnının açılması ile birlikte saç ekimine başvuran ünlüler arasında…

·         Genç şarkıcı Gökhan Özen, genç yaşına rağmen saç dökülmesi sorunu yaşamış ve medyadan gizli bir şekilde saç ekimi yaptırmıştı.

·         Ayrıca futbol dünyasından ünlü bir isim de saç ekimi yaptıran ünlüler arasında yerini almış durumda. Deneyimli teknik direktör Mustafa Denizli de saç ektirerek gür bir saç yapısına kavuştu.

Yukarıdaki ünlü sayısını hem ülkemizde, hem de dünyada arttırmak mümkün. Hem yurtiçinde, hem de yurtdışında birçok ünlü isim kellik sorunu nedeni ile saç ekim operasyonuna başvuruyor.

Bir önceki yazımız olan Uçuk Nasıl Geçer I Uçuk Doğal Tedavi Yöntemleri başlıklı makalemizde Uçuk geçirme yöntemleri, Uçuk nasıl geçer ve Uçuk tedavi yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

Kullanabileceğiniz HTML taglar: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>